Evenementen

Klik op een van onderstaande evenementen voor meer info en inschrijvingen
Naam Datum Type evenement Gemeente Organisatie
East-Flanders Judocamp 2019 09/08/2019 - 11/08/2019 Individuele inschrijvingen Lede Prov. judocomité O-VL
8ste Ontmoeting van de Middenkust 07/09/2019 Individuele inschrijvingen Bredene 3012 JC Sonkei Bredene
21ste Tornooi van de Middenkust 08/09/2019 Individuele inschrijvingen Bredene 3012 JC Sonkei Bredene
1ste Ne-Waza Tornooi van de Middenkust 08/09/2019 Individuele inschrijvingen Bredene 3012 JC Sonkei Bredene
Cursus Scheidsrechter 14 september 2019 14/09/2019 Individuele inschrijvingen ZANDHOVEN Organisatie VJF
Ontmoeting U9/U11/U13 Wachtebeke 2019 14/09/2019 Individuele inschrijvingen Wachtebeke 4071 JC Wachtebeke
Shodan Shiken 1ste Dan - 15/09/2019 15/09/2019 Individuele inschrijvingen Zwijndrecht Organisatie VJF
Battle Of The Kyu's O-VL 2019 15/09/2019 Individuele inschrijvingen Wachtebeke Prov. judocomité O-VL
Ontmoeting U11/U13 Herne 15/09/2019 Individuele inschrijvingen Herne Prov. judocomité VL-BT
Brabant Open 2019 U15/U21+ 21/09/2019 Individuele inschrijvingen Tervuren JC Tervuren
De Mini Pot van Olen 2019 21/09/2019 Individuele inschrijvingen Olen 1114 JC Olen
Vervolgopleiding lesgever judo 55+ 22-09-2019 22/09/2019 Individuele inschrijvingen Zwijndrecht Organisatie VJF
Brabant Open 2019 U18 - Ranking 22/09/2019 Individuele inschrijvingen Tervuren JC Tervuren
De Pot van Olen 2019 (U15 Ranking) 28/09/2019 Individuele inschrijvingen Olen 1114 JC Olen
Shodan Shiken 2de-3de Dan - 29/09/2019 29/09/2019 Individuele inschrijvingen Zwijndrecht Organisatie VJF
De Pot van Olen 2019 (U18/U21+) 29/09/2019 Individuele inschrijvingen Olen 1114 JC Olen
Internationaal Ne-Waza tornooi Ooigem 2019 05/10/2019 Individuele inschrijvingen Ooigem 3021 JC Yawara Ooigem
Regenboogtornooi van Ooigem 2019 05/10/2019 Individuele inschrijvingen Ooigem 3021 JC Yawara Ooigem
Ontmoeting U11 en U13 Kemzeke 2019 05/10/2019 Individuele inschrijvingen Stekene 4033 Judokwai Kemzeke
U9-U11-U13 Ontmoeting JC Ooigem 2019 06/10/2019 Individuele inschrijvingen Ooigem 3021 JC Yawara Ooigem
Jeugdtrofee Thibaut Van Roeyen 2019 20/10/2019 Individuele inschrijvingen Zwijndrecht 1066 JC Zwijndrecht
Ontmoeting U9-U11-U13 Olympia Brugge 2019 20/10/2019 Individuele inschrijvingen Sint-Michiels Brugge 3054 JC Olympia Brugge
Beker van Oud-Turnhout 2019 09/11/2019 Individuele inschrijvingen Oud-Turnhout 1113 JC Oud-Turnhout
Shodan Shiken 1ste Dan - 10/11/2019 10/11/2019 Individuele inschrijvingen Zwijndrecht Organisatie VJF
Ontmoeting Oud-Turnhout u11-u13 2019 10/11/2019 Individuele inschrijvingen Oud-Turnhout 1113 JC Oud-Turnhout
Bèrke Bemelmans Ontmoeting 2019 21/12/2019 Individuele inschrijvingen Dilsen Stokkem 7028 JC Dilsen-Kinrooi
Bèrke Bemelmans Tornooi 2019 22/12/2019 Individuele inschrijvingen Dilsen Stokkem 7028 JC Dilsen-Kinrooi
Master Class Jur Spijkers 2019 22/12/2019 Individuele inschrijvingen Dilsen Stokkem 7028 JC Dilsen-Kinrooi