Evenementen

Klik op een van onderstaande evenementen voor meer info en inschrijvingen
Naam Datum Type evenement Gemeente Organisatie
Cursus Scheidsrechter 10&24/10/2019 10/10/2019 - 24/10/2019 Individuele inschrijvingen Wilrijk Organisatie VJF
40ste judo ontmoeting Lendelede 12/10/2019 Individuele inschrijvingen Lendelede 3142 JC Cobra Lendelede
Jeugdtrofee Thibaut Van Roeyen 2019 20/10/2019 Individuele inschrijvingen Zwijndrecht 1066 JC Zwijndrecht
Ontmoeting U9-U11-U13 Olympia Brugge 2019 20/10/2019 Individuele inschrijvingen Sint-Michiels Brugge 3054 JC Olympia Brugge
7de Ontmoeting Ardooie voor U9 U11 U13 2019 03/11/2019 Individuele inschrijvingen Ardooie 3073 JC Ardooie
Beker van Oud-Turnhout 2019 09/11/2019 Individuele inschrijvingen Oud-Turnhout 1113 JC Oud-Turnhout
Jeugdontmoeting Wingene 2019 09/11/2019 Individuele inschrijvingen Wingene 3083 JC Kodokan Wingene
Shodan Shiken 1ste Dan - 10/11/2019 10/11/2019 Individuele inschrijvingen Zwijndrecht Organisatie VJF
Ontmoeting Oud-Turnhout u11-u13 2019 10/11/2019 Individuele inschrijvingen Oud-Turnhout 1113 JC Oud-Turnhout
Callant Cup (Regionale) & Nationale Interclubkampioenschappen 2019 16/11/2019 - 24/11/2019 Ploeginschrijvingen Gent Organisatie VJF
Sinterklaasontmoeting Lichtervelde U9-U11-U13 01/12/2019 Individuele inschrijvingen Lichtervelde 3031 JC Lichtervelde
Ippon Trophy Antwerp 4 kids 01/12/2019 Individuele inschrijvingen Merksem 1035 Merksem JC
VJF Trainersbijscholing Franklin Pereira en Tijl Lindekens 15/12/2019 Individuele inschrijvingen Wilrijk Organisatie VJF
Bèrke Bemelmans Ontmoeting 2019 21/12/2019 Individuele inschrijvingen Dilsen Stokkem 7028 JC Dilsen-Kinrooi
Bèrke Bemelmans Tornooi 2019 22/12/2019 Individuele inschrijvingen Dilsen Stokkem 7028 JC Dilsen-Kinrooi
Master Class Jur Spijkers 2019 22/12/2019 Individuele inschrijvingen Dilsen Stokkem 7028 JC Dilsen-Kinrooi
Shodan Shiken 1ste Dan - 19/01/2020 19/01/2020 Individuele inschrijvingen Zwijndrecht Organisatie VJF
U11-U13 Ontmoeting Aalst 2020 19/01/2020 Individuele inschrijvingen Aalst 4007 KJC Aalst
Izegem Open 4 Kids 2020 29/02/2020 Individuele inschrijvingen Izegem 3061 Judo Izegem
Izegem Open U15 2020 01/03/2020 Individuele inschrijvingen Izegem 3061 Judo Izegem
16de internationaal tornooi JC Ingelmunster 07/03/2020 Individuele inschrijvingen 8770 Ingelmunster 3089 JC Ingelmunster
3de internationale ontmoeting JC Ingelmunster 08/03/2020 Individuele inschrijvingen 8770 Ingelmunster 3089 JC Ingelmunster
Shodan Shiken 1ste Dan - 15/03/2020 15/03/2020 Individuele inschrijvingen Zwijndrecht Organisatie VJF
Shodan Shiken 2de-3de Dan - 26/04/2020 26/04/2020 Individuele inschrijvingen Zwijndrecht Organisatie VJF
Shodan Shiken 1ste Dan - 17/05/2020 17/05/2020 Individuele inschrijvingen Zwijndrecht Organisatie VJF
2de Mikadav Judo Cup - Belgium 30/05/2020 Individuele inschrijvingen Roeselare 3006 Judoteam International Roeselare
Shodan Shiken 4de-5de Dan - 07/06/2020 07/06/2020 Individuele inschrijvingen Zwijndrecht Organisatie VJF
Shodan Shiken 1ste Dan - 20/09/2020 20/09/2020 Individuele inschrijvingen Zwijndrecht Organisatie VJF
Shodan Shiken 2de-3de Dan - 25/10/2020 25/10/2020 Individuele inschrijvingen Zwijndrecht Organisatie VJF
Shodan Shiken 1ste Dan - 29/11/2020 29/11/2020 Individuele inschrijvingen Zwijndrecht Organisatie VJF